Warsztat „Doświadczenia zapisane w ciele”, 16.02.2025, Warszawa

 

 

 

Świadomość ciała – świadomość emocji

 

warsztat prowadzą:
Agnieszka Janowska i Dorota Mrówka 

miejsce:
 Studio joga.ma
ul. Jagiellońska 32,
Warszawa

czas:
16 lutego 2025
godz. 11.00-15.00 

organizacja:
Fundacja Upraszczanie

 
Warsztat “Doświadczenia zapisane w ciele. Zauważ i puść” poświęcony ciału i temu, jak reaguje ono na poczynania naszego umysłu. Zwrócimy uwagę na to, jak z poziomu ciała można wpływać na nasze samopoczucie oraz emocje. Mimo obowiązującego nadal w medycynie i psychoterapii rozdziału ciała od umysłu, na tym warsztacie skupimy się na integracji tych obszarów i będziemy pracować z ciałoumysłem. Dużo czasu przeznaczymy na praktykę i ćwiczenia pogłębiające kontakt z samym sobą

Podczas warsztatu:

– dowiesz się jak działa połączenie ciało-umysł-emocje,
– zapoznasz się z technikami pogłębiającymi świadomość ciała oraz sposobami uwalniania bólu emocjonalnego i fizycznego z ciała,
– przećwiczysz różne techniki rozluźniające napięcia w ciele,
– dowiesz się co sobie robisz ignorując sygnały ze swego ciała.

Zajęcia odbywają się w formie krótkiego omówienia i różnych ćwiczeń praktycznych, prosimy o założenie wygodnego ubrania, niekrępującego ruchów.

 

PROWADZĄCE:

Agnieszka Janowska – terapeutka transpersonalna, naturopatka, trochę wariatka, superwizorka i wykładowczyni Akademii Terapii Transpersonalnej. Pracuje z dorosłymi i młodzieżą, specjalizuje się w pracy z niskim poczuciem własnej wartości; w relacjach między bliskimi, dalszymi i tymi, którzy odeszli, ale pozostali w naszych sercach.
 
Dorota Mrówka – autorka książek, nauczycielka medytacji, mindfulness oraz technik redukcji stresu. Od lat eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu oraz bada medytacje z różnych stron świata i stara się przełożyć ich mądrość na realia świata zachodniego, dzięki czemu mogą stać się bardzo przydatnym narzędziem w radzeniu sobie z codziennymi problemami. Prowadzi indywidualne sesje medytacji oraz sesje redukcji stresu w gabinecie „Locus” w Katowicach. Jest szefową i redaktorką Wydawnictwa Instytut Tathata.
 
 
KOSZT:
do 3 stycznia – 357
od 4 stycznia do 1 lutego –  417
od 2 lutego do 16 lutego –  477
 
Gwarancją miejsca jest wniesienie opłaty za warsztat.
 
ZAPISY:
Agnieszka Janowska
info@upraszczanie.pl