relaksacja kamertonowa łagodząca stres i napięcie

relaksacja kamertonowa łagodząca stres i napięcie
 

 

Indywidualna sesja relaksacyjna z kamertonami

 

miejsce:
Gabinet “Locus”
przy Fundacji Hinc Sapientia
ul. Połomińska 16
Katowice

czas trwania:
60 minut

 

Relaksacja kamertonami to tak zwana dźwiękoterapia dogłębna, działająca na poziomie komórek ludzkiego ciała. Odpowiednio dobrane częstotliwości kamertonów oddziałują regenerująco na cały organizm, równoważąc go i wzmacniając.

Fale dźwiękowe i wibracje wpływają również korzystnie na naszą psychikę oraz układ nerwowy, działając uspokajająco, wyciszająco i harmonizująco. Terapię stosuje się zarówno w celach leczniczych, jak i profilaktycznie.

Wibracje wywołane dźwiękiem pomagają się wyciszyć, poprawiają nastrój i samopoczucie, przyspieszają regenerację oraz rekonwalescencję, wspomagają także proces leczenia.

Stopki kamertonu przenoszą drgania o określonej częstotliwości przez skórę i powięź wgłąb ciała. Przykładane w bardzo określonych miejscach, gdzie znajduje się duże skupisko końcówek nerwowych – zatem wnikają dość głęboko i intensywnie. Ta prosta metoda pomaga w bezsenności, łagodzi napięcie w ciele, wycisza, poprawia nastrój, a na dodatek wspomaga organizm w regeneracji.

Kilkuletnie doświadczenie w pracy z kamertonami potwierdza ich skuteczność.

Podczas sesji stosuje się działanie eteryczne, kiedy dźwięk rozchodzi się w przestrzeni wokół klienta oraz punktowe, kiedy kamertony o odpowiedniej częstotliwości przykładane są w miejsca akupresurowe na ciele, wprowadzając delikatny masaż na poziomie komórkowym, dzięki wyraźnie wyczuwalnym drganiom wywoływanym przez fale dźwiękowe.

Relaksacja dźwiękiem jest całkowicie bezpieczna. Jej intensywność zawsze dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Sesja terapeutyczna trwa około 60 minut, zawiera także krótkie wprowadzenie teoretyczne. Odbywa się na leżąco, na stole do fizjoterapii. Zalecany jest wygodny, luźny strój oraz ciepłe skarpety.

 
KOSZT SESJI: 150 zł netto
 
UMÓW SPOTKANIE:
Dorota Mrówka
dorota@fundacjahs.org
tel. 607 168 262