Warsztat “Żyj harmonijnie”, 9.06.br., Warszawa

 

“Żyj harmonijnie – praca z myślami i emocjami”

 

prowadzą:
Agnieszka Janowska i Dorota Mrówka

miejsce:
Studio joga.ma
ul. Jagiellońska 32,
Warszawa

czas:
9 czerwca 2024
godz. 11.00-15.00

organizacja:
Fundacja Upraszczanie

 

Kurs świadomego życia “Nie daj się zwieść” to cykl 3 warsztatów przeznaczony jest dla osób, które chcą poznać skuteczne i sprawdzone techniki pracy ze sobą, z emocjami, z myślami, ze stresem i z ciałem. Dla tych, którzy zdobyć konkretne narzędzia nie do samorozwoju, a do samouzdrowienia.

Czego dowiesz się podczas kursu:
– jak funkcjonuje nasz umysł i mózg oraz jaki wywierają wpływ na nasze życie?
– jak zmienić swoje podejście do problemów, zamiast ich unikania?
– jak mądrze podejść do samorozwoju: zamiast pasywnej postawy życzeniowej, duchowego bypassingu i toksycznej pozytywności – konsekwentna praca (praktyki wewnętrzne, oddechowe, uważnościowe itp.)?

Zajęcia odbywają się w formie krótkiego omówienia i różnorodnych ćwiczeń praktycznych, pozwalających na wyjście z własnego systemu ograniczeń, na zauważenie i odpuszczenie blokad, bo przecież żyjemy przede wszystkim w świecie swojej głowy, a klarowność tego świata pociąga za sobą klarowne „skutki uboczne” na wszystkich płaszczyznach.

 

Warsztat “Żyj harmonijnie – praca z myślami i emocjami”

Podczas warsztatu nauczysz się obserwować swoje myśli i emocje oraz nimi odpowiednio zarządzać. Dowiesz się także jak radzić sobie samodzielnie z utartymi schematami myślowymi, nawykowymi rekcjami emocjonalnymi oraz przekonaniami, które utrudniają życie. Proste praktyki uważności oraz techniki oddechowe skutecznie pomogą zapanować nad stresem, stanami lękowymi, a także nad skłonnością do pisani

 

PROWADZĄCE:
Agnieszka Janowska – terapeutka transpersonalna, naturopatka, trochę wariatka, superwizorka i wykładowczyni Akademii Terapii Transpersonalnej. Pracuje z dorosłymi i młodzieżą, specjalizuje się w pracy z niskim poczuciem własnej wartości; w relacjach między bliskimi, dalszymi i tymi, którzy odeszli, ale pozostali w naszych sercach.

Dorota Mrówka – autorka książek, nauczycielka medytacji, mindfulness oraz technik redukcji stresu. Od lat eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu oraz bada medytacje z różnych stron świata i stara się przełożyć ich mądrość na realia świata zachodniego, dzięki czemu mogą stać się bardzo przydatnym narzędziem w radzeniu sobie z codziennymi problemami. Prowadzi indywidualne sesje medytacji oraz sesje redukcji stresu w gabinecie „Locus” w Katowicach. Jest szefową i redaktorką wydawnictwa Instytut Tathata.

 

KOSZT:
470 zł (w tym kawa i herbata).
Gwarancją miejsca jest wniesienie opłaty za warsztat.

Harmonogram promocji:
do 28.04 – cena 275 zł
od 29.04 do 12.05 – cena 310 zł
od 13.05 do 26.05 – cena 390 zł
od 27.05 do 9.06 – cena 470 zł

 

ZAPISY:
Agnieszka Janowska
info@upraszczanie.pl