Cotygodniowe sesje medytacji w kameralnej grupie

 
 
 
 
Sesje medytacji świeckiej
 
miejsce:
gabinet “Locus”
przy Fundacji Hinc Sapientia
ul. Połomńska 16
Katowice (Brynów)

czas:

poniedziałki
17.30 – 19.00
 
ilość miejsc:
7 osób
 

Zapraszamy osoby zainteresowane wspólną praktyką medytacji świeckiej na cotygodniowe spotkania medytacyjne. Dla zabieganych, dla tych, którzy potrzebują motywacji, dla niepewnych i szukających wsparcia, dla wszystkich, którzy medytują i chcą praktykować wspólnie z osobami podobnymi sobie.

Sesje skierowane są głownie do osób, które już znają podstawy medytacji, ale zapraszamy także tych, którzy dopiero zaczynają. W takiej sytuacji osoby początkujące prosimy o przyjście 30 minut wcześniej. Dla chcących bardziej zgłębić temat, proponujemy warsztat video “Podstawy medytacji” lub indywidualny warsztat w Katowicach.

Podczas sesji praktykujemy medytację świecką, korzystamy jednak z mądrości wielu tradycji i ścieżek. Skupiamy się na stanie uważnej obecności, na oddechu, na świadomości ciała i umysłu.

 

Informacje organizacyjne:

Kameralna grupa liczy maksymalnie 7 osób. Do dyspozycji uczestników mamy 3 krzesła (dla tych, którzy nie praktykują na poduszce), 4 poduszki do medytacji, koce i maty. Zalecany jest wygodny strój oraz ciepłe skarpety, ponieważ praktykujemy bez butów.

Zaczynamy punktualnie, więc prosimy o przyjście nieco wcześniej, ponieważ drzwi będą później zamknięte. Auta można zaparkować przed bramą, na oznakowanym parkingu “dla pracowników”. Pracownia znajduje się w szarym budynku, po lewej stronie podwórza.

 

Koszt uczestnictwa:
40 zł

 

 

KONTAKT:

Dorota Mrówka
dorota@fundacjahs.org