Warsztat „Medytacja. Sposób na lepsze życie”, 8.03.br., Warszawa

Warsztat „Medytacja. Sposób na lepsze życie”

prowadzą:

Dorota Mrówka i Jarosław Gibas

data:
8 marca 2020
godz. 10.00 – 17.30

miejsce:
Klinika Rehabilitacji Sportowej Ortoreh
Warszawa
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a

 

Warsztat skierowany jest do osób, które wzięły udział we „Wprowadzeniu do medytacji” lub znają podstawowe zasady praktyki medytacyjnej. Podczas warsztatu prezentujemy medytacje z całego świata, które pomogą radzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Służą zarówno uspokojeniu pracy umysłu, pozbyciu się emocjonalnych blokad, jak również regulacji prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Techniki uważności i mindfulness można z powodzeniem wykorzystywać w radzeniu sobie ze stresem, w pokonywaniu przeciwności oraz wyraźniej poprawy samopoczucia. Praktykowane regularnie wpływają jakość naszego życia, na relacje z innymi ludźmi, a także na stosunek do siebie i świata. Stajemy się spokojniejsi, zbalansowani, nabywamy także zdrowego dystansu do rzeczywistości, co pozwala na lepsze funkcjonowanie w w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Wszystkie proponowane przez nas praktyki mają świecki charakter, nie są związane z żadnym wyznaniem ani religią. Może wziąć w nich udział każdy, bez względu na światopogląd i wyznawane wartości.

Zakres tematyczny warsztatu:
– praca z oddechem: oczyszczający, równoważący, synchronizujący półkule mózgowe
– medytacje uzdrawiające ciało i umysł
– medytacje pozwalające na poprawę relacji
– medytacje oczyszczające
– medytacje uwalniające
– medytacje pozwalające na zmianę negatywnych przekonań
– medytacje wdzięczności
– medytacje pozytywnych i negatywnych emocji
–  koncert na gongach „Sonic therapy”.

 

PROWADZĄCY:

Dorota Mrówka – z wykształcenia teatrolog, przez wiele lat dziennikarz prasy codziennej i mediów elektronicznych. Eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu, starając się przełożyć ich nauki na realia współczesnego świata. Prowadzi warsztaty mindfulness – kolekcjonuje i wykorzystuje praktyki medytacyjne z najdalszych zakątków świata.
Jest autorką książek: „Joga bez napinki” (Sensus 2016) oraz „Odczarować medytację” (Sensus 2017).
 

Jarosław Gibas – socjolog, były dziennikarz i publicysta, obecnie nauczyciel. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu inteligencji duchowej i emocjonalnej oraz mindfulness. Autor kilku książek obejmujących szeroko rozumianą tematykę rozwoju osobowości, zarządzania emocjami oraz psychologii transpersonalnej. Napisał m. in. „Pokonaj stres z Kaizen” (Sensus 2013), „Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny” (OnePress 2015), „Motocyklizm. Droga do mindfulness” (Sensus 2016), „Alchemia duchowego rozwoju. Inteligencja duchowa dla zaawansowanych” (Sensus 2017 r.), „Święty spokój. Instrukcja obsługi emocji” (Sensus 2018 r.)
www.jaroslawgibas.com

 

Uczestniczy otrzymują:
* notatniki, długopisy
* bufet kawowy
Lunch we własnym zakresie.

Zapewniamy koce, maty i poduszki do medytacji. Prosimy uczestników o luźny, wygodny strój do praktyki oraz zabranie ze sobą dodatkowego koca, chusty, szala do przykrycia. Osoby, które nie są przyzwyczajone do siedzenia na poduszce, będą miały do dyspozycji krzesła.

INFORMACJE I ZAPISY:
Ewa Witek-Piotrowska
tel 603 643 328
ewa.witek@ortoreh.pl

 

KOSZT:
397 zł

Wpłat można dokonywać przelewem na konto organizatora:
Klinika Rehabilitacji sportowej „Ortoreh”
Nr konta: 78 1140 2004 0000 3002 4887 7679
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko, data warsztatu