Tydzień z medytacją świecką na Sycylii 27.09-4.10.2020

 

Tydzień z medytacją świecką „W poszukiwaniu wewnętrznej harmonii”

prowadzą:
Jarosław Gibas, Dorota Mrówka

data:
27 września – 4 października 2020

miejsce:
Hotel Dolce State Village**** 
k/ Campofelice di Roccella 
Sycylia/Włochy

 

Tym razem zapraszamy na słoneczną Sycylię, gdzie czeka na nas kameralny, pełen uroku hotel przy samym morzu, w spokojnej okolicy, ok. 4 km od miejscowości Campofelice di Roccella, 13 km od urokliwego i zabytkowego Cefalù, ok. 60 km od Palermo
Goście mają do dyspozycji: basen, piaszczysto – żwirową plażę z leżakami i parasolami, taras, hotelowy sklepik, restaurację i 2 bary. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, własną łazienkę, TV Sat., telefon, lodówkę z mini barem, większość pokoi posiada także własne balkony, a nich widok m.in. na góry.
Istnieje także możliwość wypożyczenia przez hotel samochodu. 

Tygodniowy kurs odbędzie pod hasłem „W poszukiwaniu wewnętrznej harmonii” – będziemy pracować z energią czakr, nauczymy się jak wykorzystać medytację i inne praktyki na ścieżce wewnętrznego rozwoju do tego, by nasze życie stało się łatwiejsze i lepsze. Jak zwykle wszystkie praktyki mają charakter świecki, są odpowiednie dla każdego i nie ingerują w światopogląd oraz wierzenia uczestników warsztatu. 

Medytacja ma znaczący wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie oraz jakość naszego życia. Potwierdzają to badania naukowe, potwierdza także osobiste doświadczenie osób praktykujących. Również uczestnicy naszych warsztatów podkreślają, że od kiedy wprowadzili medytację do swojego życia, stało się ono łatwiejsze, że odzyskali wewnętrzny spokój i równowagę, lepiej radzą sobie z problemami i łatwiej pokonują stres. Co ważne, pozytywne efekty widoczne są już po kilku tygodniach regularnej praktyki.

W programie m.in.:

 • wykłady
 • warsztat medytacji świeckiej (dla początkujących i zaawansowanych)
 • konsultacje indywidualne
 • czas na praktykę własną
 • wieczorne relaksacje

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – ze względu na kameralny charakter warsztatu, może w nim wziąć udział 18 osób.

 

PROWADZĄCY:
Jarosław Gibas – socjolog, były dziennikarz i publicysta, obecnie nauczyciel. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu inteligencji duchowej i emocjonalnej oraz mindfulness. Autor kilku książek obejmujących szeroko rozumianą tematykę rozwoju osobowości, zarządzania emocjami oraz psychologii transpersonalnej. Napisał m. in. „Pokonaj stres z Kaizen” (Sensus 2013), „Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny” (OnePress 2015), „Motocyklizm. Droga do mindfulness” (Sensus 2016), „Alchemia duchowego rozwoju. Inteligencja duchowa dla zaawansowanych” (Sensus 2017 r.), „Mantra ciszy” (Sensus 2019 r.)
www.jaroslawgibas.com

Dorota Mrówka – z wykształcenia teatrolog, przez wiele lat dziennikarz prasy codziennej i mediów elektronicznych. Eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu, starając się przełożyć ich nauki na realia współczesnego świata. Prowadzi warsztaty mindfulness – kolekcjonuje i wykorzystuje praktyki medytacyjne z najdalszych zakątków świata. Jest autorką książek: „Joga bez napinki” (Sensus 2016), „Odczarować medytację” (Sensus 2017), „Medytacja dla zabieganych”(Sensus 2019). 
www.dorotamrowka.com

 

KOSZT:
 2 997 zł od osoby (pokój 2 osobowy),
 3 987 zł (pokój jednoosobowy)

UWAGA! Warunkiem udziału jest wpłacenie zaliczki w wysokości 1 000 zł lub całej kwoty do dnia 30 marca 2020 roku.
W przypadku wpłaty częściowej, resztę kwoty należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie 1 sierpnia 2020 roku (data wpływu na konto fundacji).

Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie tego faktu.

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie
 • dwa posiłki /śniadania i lunche, menu wegetariańskie
 • podstawowe ubezpieczenie NNW I KL na kwotę 20.000 euro
 • podatek turystyczny
 • bufet kawowy
 • udział w warsztatach medytacyjnych

Dojazd we własnym zakresie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani lotami czarterowymi, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym partnerem – biurem podróży Kiosk z wakacjami:

biuro@kioskzwakacjami.pl
tel. 22 711 70 81/82
tel. kom. 502 405 512
www.kioskzwakacjami.pl

Osoby, które przylecą na lotnisko w Palermo, a nie będą miały możliwości dotarcia do hotelu, prosimy o wcześniejsze przesłanie informacji o planowanej godzinie przylotu – będziemy mogli odebrać kilka osób z lotniska wynajętym busikiem.

Przy zakupie warsztatu proszę zapoznać się z WARUNKAMI UCZESTNICTWA. Każdy uczestnik proszony jest o podpisanie warunków i odesłanie skanu na adres: biuro@fundacjahs.org

 

INFORMACJE, ZAPISY:
Dorota Mrówka
tel. 607 16 82 62
biuro@fundacjahs.org

zdjęcia hotelu, okolicy oraz filmy z naszych poprzednich kursów znajdziesz w pełnym opisie TUTAJ