Medytacja ponad dachami miasta, Katowice

Bezpłatny mini warsztat „Medytacja ponad dachami miasta”

prowadzą:
Dorota Mrówka i Jarosław Gibas

data:
sobota, 15 września 2018
godz. 11.00 – 13.00

miejsce:
Katowice
Dom Handlowy „Supersam”
ul. Piotra Skargi 6A
poziom 5

W razie niepogody warsztat odbędzie się w sali Calypso Fitness Katowice,
na terenie DH „Supersam” w Katowicach.

 

Medytacja – rzeczywistość na wyższym poziomie

Medytacja ponad miastem, pod gołym niebem, w przestrzeni miasta.  Serdecznie zapraszamy na wspólną praktykę osoby, które chcą nauczyć się medytować oraz te, które chciałyby praktykować uważność  ponad dachami, z cudowną panoramą Katowic w tle.

Podczas mini warsztatu powiemy jak odpowiednio oddychać, jak się relaksować oraz jak medytować, zaprezentujemy także kilka technik medytacyjnych dostępnych dla każdego, bez względu na wyznawany światopogląd i ścieżkę duchową.

Wszystkie proponowane przez nas praktyki mają świecki charakter, nie są związane z żadnym wyznaniem ani religią, są bezpiecznym i skutecznym narzędziem pracy z własnym umysłem.

Warsztat kończy się koncertem na gongach „Sonic therapy”.

Zapewniamy koce i poduszki do medytacji. Prosimy uczestników o luźny, wygodny strój do praktyki. Osoby, które nie są przyzwyczajone do siedzenia na poduszce, będą miały do dyspozycji krzesła.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego uczestnictwa drogą mailową na adres:  supersam@globalworth.pl

 

PROWADZĄCY:
Dorota Mrówka
– z wykształcenia teatrolog, przez wiele lat pracowała jako dziennikarz prasy codziennej i mediów elektronicznych. Dzisiaj eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu oraz bada medytacje z różnych stron świata i stara się przełożyć ich mądrość na realia świata zachodniego, dzięki czemu mogą stać się bardzo przydatnym narzędziem w radzeniu sobie z codziennymi problemami. Prowadzi warsztaty medytacji i mindfulness, które są całkowicie neutralne światopoglądowo, nie związane z jakąkolwiek religią lub wyznaniem. Jest autorką książek: „Joga bez napinki” (Sensus 2016) i „Odczarować medytację” (Sensus w 2017). Prowadzi bloga www.zyciebeznapinki.pl
www.
dorotamrowka.com

Jarosław Gibas – socjolog, były dziennikarz i publicysta, obecnie nauczyciel. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu inteligencji duchowej i emocjonalnej oraz mindfulness. Autor kilku książek obejmujących szeroko rozumianą tematykę rozwoju osobowości, zarządzania emocjami oraz psychologii transpersonalnej. Napisał m. in. „Pokonaj stres z Kaizen” (Sensus 2013), „Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny” (OnePress 2015), „Motocyklizm. Droga do mindfulness” (Sensus 2016), „Alchemia duchowego rozwoju. Inteligencja duchowa dla zaawansowanych” (Sensus 2017 ), „Święty spokój. Instrukcja obsługi emocji” (Sensus 2018).
www.jaroslawgibas.com

 

ORGANIZATORZY:
Fundacja Hinc Sapientia, Dom Handlowy „Supersam”, Calypso Fitness Katowice.